Misja i wizja

Dziecko chce być dobre.  Jeśli nie umie - naucz.  Jeśli nie wie - wytłumacz.  Jeśli nie może - pomóż.

Janusz Korczak

 

Wszyscy otrzymujemy bardzo wiele dobra i my tym dobrem chcemy się dzielić. Naszą misją w pracy z dziećmi i młodzieżą jest wspieranie i kształtowanie prawidłowego rozwoju osobowości, odkrywanie oraz rozwijanie talentów, które każdy posiada. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do młodego człowieka, empatia, szczerość i troska o jego bezpieczeństwo. Równocześnie uczymy młodych odpowiedzialności i otwarcia na drugiego człowieka.

 

Stale rozwijamy się, po to by dostosowywać nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz do zachodzących zmian społecznych i technologicznych. Dążymy do szerokiej integracji i współpracy, szczególnie ze społecznością lokalną.

Aktualności

 

KWIECIEŃ W ŚWIETLICY I KLUBIE! :)

W tym miesiącu wiele działo się w każdej z grup. Wszyscy wyczekujemy już wiosennych dni, więc i to nierzadko stawało się tematem naszych zajęć. Dzieci angażowały się między innymi w zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, a także językowe. Znaleźliśmy też czas na intergrację przy grach planszowych. Grupa starsza w Święto Ziemi z ogromną radością postanowiła posprzątać nasz ogródek oraz teren wokół Fundacji. 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego miesiąca.


POCZĘSTUNEK WIELKANOCNY

Ten tydzień dla naszej Fundacji był czasem niezwykle wyjątkowym. Przygotowując się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wspólnie z naszymi wychowankami, spożyliśmy uroczysty posiłek. Nie zabrakło również słodkich upominków dla naszych podopiecznych. W tym miejscu szczególnie pragniemy podziękować firmie Obroki - Śląski Rynek Hurtowy, która wsparła nas słodkościami oraz owocami, które mogliśmy ofiarować naszym wychowankom.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego dnia. 

 


DZIAŁAMY!

15 lutego ponownie mogliśmy otworzyć Świetlicę oraz Klub dla naszych wychowanków.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego, co robiliśmy po powrocie. :)


Prosimy Cię o wsparcie! Przekaż nam 1% podatku!

 
Wszyscy wiemy, że praca z dziećmi i młodzieżą to szereg wyzwań i idących za nimi działań, dlatego prosimy Cię o wsparcie ? Świat stale się zmienia, my również dostosowujemy nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci i ich rodzin ?‍?‍?‍? Nie bądź obojętny, DOBRO POWRACA  ??
Przekaż nam  1%  swojego podatku, abyśmy nadal mogli realizować naszą misję.
?  KRS: 0000191810
 

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Rekrutacja  na rok szkolny 2021 / 2022

 

 

Szanowni Rodzice! TRWAJĄ  ZAPISY  do przedszkola!

 

ZAPEWNIAMY NIEODPŁATNIE:

☑️ opiekę i edukację

☑️ dobrze wyposażone sale

☑️ całodzienne wyżywienie

☑️ opiekę psychologa i logopedy

☑️ zajęcia językowe, sportowe, muzyczne i inne

☑️ wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

 

Przedszkole czynne jest w godz. 06:00-17:00  ⏰

 

ZAPRASZAMY 

 

 


Wesprzyj nasKochani!

Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do grupy naszych Darczyńców. Z góry bardzo dziękujemy za każde wsparcie. To dzięki Wam dobro, którym się dzielicie, jest pomnażane i niesie innym pomoc oraz radość!

 

 

Tak można nas wesprzeć:

 

  • wykonaj przelew środków na nasz rachunek bankowy:       Silesia Bank  nr 04 8437 0002 0010 0112 1590 0002

  • skorzystaj z zamieszczonych poniżej "banknotów", dzięki którym możesz dokonać szybkiej i bezpiecznej wpłaty obsługiwanej przez serwis płatniczy CashBill S.A. (Jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie dokonania wpłaty, napisz do nas: biuro@kfd.katowice.pl )

 

 

Płatności są realizowane przez CashBill S.A.

Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

 

  •    wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online na  faniMani.pl

              FaniMani2     

 


  • przekaż 1,5 % swojego podatku

            1,5%         OPP

    KRS   0000191810

 

Klauzula informacyjna dla Darczyńcy


Wesprzyj nas, dobro powraca!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.