Misja i wizja

Dziecko chce być dobre.  Jeśli nie umie - naucz.  Jeśli nie wie - wytłumacz.  Jeśli nie może - pomóż.

Janusz Korczak

 

Wszyscy otrzymujemy bardzo wiele dobra i my tym dobrem chcemy się dzielić. Naszą misją w pracy z dziećmi i młodzieżą jest wspieranie i kształtowanie prawidłowego rozwoju osobowości, odkrywanie oraz rozwijanie talentów, które każdy posiada. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do młodego człowieka, empatia, szczerość i troska o jego bezpieczeństwo. Równocześnie uczymy młodych odpowiedzialności i otwarcia na drugiego człowieka.

 

Stale rozwijamy się, po to by dostosowywać nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz do zachodzących zmian społecznych i technologicznych. Dążymy do szerokiej integracji i współpracy, szczególnie ze społecznością lokalną.

Aktualności

 

PIKNIK SPORTOWY ZA NAMI!

Piknik Sportowy już za nami! To było naprawdę wspaniałe zakończenie lata z KFD. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. 

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu 'Włączamy się z KFD'. Zadanie jest finansowane ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) UNICEF Poland.
Dziękujemy również Forum Katowic za wsparcie w organizacji wydarzenia!

Podsumowanie Kolonii

To, co dobre, szybko się kończy. Tak możnaby spuentować tegoroczne kolonie letnie w Międzybrodziu Bialskim, które zorganizowaliśmy dla naszych Podopiecznych. Nie udałoby się to jednak, gdyby nie wiele osób o ogromnych sercach. Pragniemy więc podziękować tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjazdu. 

 

Wyjazd na kolonie w terminie od 16.08.  do 25.08.2023 r. został dofinansowany ze środków

WFOŚiGW w Katowicach

 

WFOŚ Katowice

Wsparli nas także

DZIĘKUJEMY!!! 

ZAPRASZAMY NA PIKNIK SPORTOWY!

Już 2 września zapraszamy na boisko szkolne 'Konopa' przy ulicy Głowackiego 6 w Katowicach na 'Piknik Sportowy - łączy nas sport'. Impreza odbędzie się w godzinach 11:00 - 14:00.

 

W czasie trwania wydarzenia będzie można wziąć udział w turniejach sportowych, zajęciach tanecznych oraz w licznych grach i zabawach. Dla najmłodszych będą przygotowane animacje, m.in. malowanie twarzy, wykonywanie tatuaży, modelowanie balonów. Dodatkowo, podczas imprezy będzie można poczęstować się watą cukrową, popcornem oraz zdrowymi przekąskami.

Zadanie jest finansowane ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

    Włączamy się z KFD!

Za nami już pół roku realizacji projektu 'Włączamy się z KFD' 

Zapraszamy do zobaczenia filmu podsumowującego półrocze! 

Zadanie jest finansowane ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci  (UNICEF).

 

 


Obóz Sportowy 2023

TO JUŻ DZIŚ ‼️
W końcu nadszedł ten najbardziej wyczekiwany dzień w roku! Zwarci i gotowi, właśnie wyjeżdżamy na kolonie do Międzybrodzia Bialskiego! Nie byłoby tego wyjazdu, gdyby nie nasi wspaniali Darczyńcy, którym z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować za okazane serce! ❤️
? Fundacja PGE z Grupa PGE
? Kancelaria Prawna JGA
? oraz wszystkim prywatnym Darczyńcom, którzy zapragnęli nas wesprzeć
DZIĘKUJEMY! ❤️
 
    

Wesprzyj nasKochani!

Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do grupy naszych Darczyńców. Z góry bardzo dziękujemy za każde wsparcie. To dzięki Wam dobro, którym się dzielicie, jest pomnażane i niesie innym pomoc oraz radość!

 

 

Tak można nas wesprzeć:

 

  • wykonaj przelew środków na nasz rachunek bankowy:       Silesia Bank  nr 04 8437 0002 0010 0112 1590 0002

  • skorzystaj z zamieszczonych poniżej "banknotów", dzięki którym możesz dokonać szybkiej i bezpiecznej wpłaty obsługiwanej przez serwis płatniczy CashBill S.A. (Jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie dokonania wpłaty, napisz do nas: biuro@kfd.katowice.pl )

 

 

Płatności są realizowane przez CashBill S.A.

Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

 

  •    wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online na  faniMani.pl

              FaniMani2     

 


Wesprzyj nas, dobro powraca!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.