Misja i wizja

Dziecko chce być dobre.  Jeśli nie umie - naucz.  Jeśli nie wie - wytłumacz.  Jeśli nie może - pomóż.

Janusz Korczak

 

Wszyscy otrzymujemy bardzo wiele dobra i my tym dobrem chcemy się dzielić. Naszą misją w pracy z dziećmi i młodzieżą jest wspieranie i kształtowanie prawidłowego rozwoju osobowości, odkrywanie oraz rozwijanie talentów, które każdy posiada. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do młodego człowieka, empatia, szczerość i troska o jego bezpieczeństwo. Równocześnie uczymy młodych odpowiedzialności i otwarcia na drugiego człowieka.

 

Stale rozwijamy się, po to by dostosowywać nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz do zachodzących zmian społecznych i technologicznych. Dążymy do szerokiej integracji i współpracy, szczególnie ze społecznością lokalną.

Aktualności

 

Obóz Sportowy 2023

TO JUŻ DZIŚ ‼️
W końcu nadszedł ten najbardziej wyczekiwany dzień w roku! Zwarci i gotowi, właśnie wyjeżdżamy na kolonie do Międzybrodzia Bialskiego! Nie byłoby tego wyjazdu, gdyby nie nasi wspaniali Darczyńcy, którym z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować za okazane serce! ❤️
? Fundacja PGE z Grupa PGE
? Kancelaria Prawna JGA
? oraz wszystkim prywatnym Darczyńcom, którzy zapragnęli nas wesprzeć
DZIĘKUJEMY! ❤️
 
    

Włączamy się z KFD!

Za nami już pół roku realizacji projektu 'Włączamy się z KFD' 

Zapraszamy do zobaczenia filmu podsumowującego półrocze! 

Zadanie jest finansowane ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci  (UNICEF).

 

 


Projekt 'Aniołkowo Pomaga'

Projekt 'Aniołkowo Pomaga' powoli dobiega końca. Dzięki niemu nasi wychowankowie pochodzenia ukraińskiego mieli okazję brać udział w różnorodnych zajęciach oraz możliwość rozwoju w wielu dziedzinach. Przedszkolaki doskonaliły język polski, otrzymali fachowe wsparcie psychologa w swoim ojczystym języku, a także mieli okazję wzmacniać swoje umiejętności sportowe, plastyczne, muzyczne oraz artystyczne.
 
Bardzo dziękujemy  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności , która w ramach programu Wspieramy Ukrainę, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji mogliśmy zrealizować tenże projekt.
 

 


Integracyjny Festyn Rodzinny

 

W niedzielę 18.06. odbył się Integracyjny Festyn Rodzinny w KFD!

 

Festyn 2023

 

 


Włączamy się z KFD - UNICEF

Dla każdego wychowawcy, jednym z najważniejszych celów jest stworzenie przestrzeni swoim wychowankom tak, by mieli możliwość odkrywać swoje pasje, pobudzać kreatywność oraz realizujować krok po kroku swoje małe marzenia. Dzięki projektowi 'Włączamy się z KFD' realizowanemu przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) UNICEF Poland możemy jeszcze lepiej sprostać wymaganiom naszych podopiecznych! Zajęcia artystyczne, taneczne, sportowe, warsztaty, wyjścia, wydarzenia... to wszystko organizujemy po to, by móc dać możliwość rozwoju tym, których start w życiu był wiele trudniejszy, niż moglibyśmy przypuszczać.

 

Zobaczcie sami na te uśmiechnięte, pełne koncetracji buzie!


Wesprzyj nasKochani!

Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do grupy naszych Darczyńców. Z góry bardzo dziękujemy za każde wsparcie. To dzięki Wam dobro, którym się dzielicie, jest pomnażane i niesie innym pomoc oraz radość!

 

 

Tak można nas wesprzeć:

 

  • wykonaj przelew środków na nasz rachunek bankowy:       Silesia Bank  nr 04 8437 0002 0010 0112 1590 0002

  • skorzystaj z zamieszczonych poniżej "banknotów", dzięki którym możesz dokonać szybkiej i bezpiecznej wpłaty obsługiwanej przez serwis płatniczy CashBill S.A. (Jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie dokonania wpłaty, napisz do nas: biuro@kfd.katowice.pl )

 

 

Płatności są realizowane przez CashBill S.A.

Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

 

  •    wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online na  faniMani.pl

              FaniMani2     

 


  • przekaż 1,5 % swojego podatku

            1,5%         OPP

    KRS   0000191810

 

Klauzula informacyjna dla Darczyńcy


Wesprzyj nas, dobro powraca!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.