PodziękowaniaDla Państwa Danieli i Ryszarda Szymczyk
W imieniu Katolickiej Fundacji Dzieciom w Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Katowicach składam serdeczne podziękowanie za dzielenie się swoją pasją, poświęcony czas i wrażliwe serce. ...więcej

Zbiórka wiosenna
Katolicka Fundacja Dzieciom składa serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom. W niedzielę 5 czerwca 2016 r. zebraliśmy 4934,00 zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni Księdzu Proboszczowi za umożliwienie nam przeprowadzenia zbiórki. Dziękujemy Parafianom za hojność i życzliwość. Podziękowania kierujemy też do Wychowawców i Wychowanków, którzy prowadzili zbiórkę, za ich zaangażowanie i poświęcony czas.

Dla Pani Dyrektor Ewy Kafel
Katolicka Fundacja Dzieciom w parafii św. ap. Piotra i Pawła w Katowicach składa serdeczne podziękowania za koncert, który odbył się 16 maja 2016 r. w naszej siedzibie. ...więcej

Zbiórka świąteczna
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na naszą prośbę i wsparli nas finansowo. 13 grudnia 2015 r. zebraliśmy 4788,41 zł. Jest to najwyższa kwota z dotychczasowych zbiórek. Za Państwa hojność, życzliwość i otwarte serca i portfele gorąco dziękujemy. Dziękujemy także wszystkim osobom, które z poświęceniem zaangażowały się w zbiórkę mimo fatalnej pogody.

Zbiórka na akcję wakacyjną
Serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy bardzo życzliwie odpowiedzieli na naszą prośbę o wsparcie akcji wakacyjnej. W niedzielę 26 kwietnia br. zebraliśmy 4434,78 zł !!!. Pieniądze są już na koncie fundacji i będą spożytkowane na wakacje dla podopiecznych. Za wspaniałomyślność, hojność i wrażliwe serca jeszcze raz dziękujemy. Jesteśmy także wdzięczni Wychowawcom i Podopiecznym za ich zaangażowanie, a także chórowi i Pracownikom Akademii Muzycznej za uświetnienie tej niedzieli koncertem.

Informacje

Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicachul. Kilińskiego 15
40-061 Katowice

Tel.: 0-32 251 91 95
Fax: 0-32 251 91 95 katolickafundacjadzieciom@interia.pl